כתבו עלינו

מכובד. "פורבס Forbes" המגזין העסקי המוביל בעולם פירגנו לנו בכתבה על עשירי העולם והביליונרים כמו: אילון מאסק, וורן באפט, ג'ף בזוס ואחרים שקונים נכסים בעולם ובישראל, מציגים את יוסי מימרן מתיווך יוקרה אסטייט. משרד תיווך לתושבי חוץ לבתי יוקרה בישראל. The Richest People In The World

 1.5.2024 Forbes

לקריאת הכתבה

themarker

 

"עסקאות הנדל"ן בהרצליה פיתוח בטווח המחירים של 7-17 מיליון שקל חוו ירידה משמעותית של כ-14% בהשוואה למחירים המבוקשים על ידי המוכרים שנה קודם לכן", אומר יוסי מימרן, מנכ"ל "משרד תיווך יוקרה אסטייט", המתמחה בפלח השוק היוקרתי למאיון העליון בתיווך בתי יוקרה בישראל.

דה מרקר 6.9.2018

לקריאת הכתבה

themarker

 

פנינו ליוסי מימרן בעלים של תיווך יוקרה אסטייט. סוכנות נדל"ן מומחית בשיווק ותיווך בתי יוקרה בישראל היושבת בסביון. בחודש האחרון יצא לשיווק בלעדי שלנו, פרויקט של בתים חדשים למסירה תוך 4 חודשים בקיסרית צמודים לחוף הים.

7.9.2023 Local
לקריאת הכתבה

arical local

 

גם נכסי היוקרה לא נותרים חסינים מול ההאטה וירידות המחירים בשוק כולו טוען יוסי מימרן, מנכ"ל "יוקרה אסטייט", חברת התיווך שמכרה את הנכס היקר ביותר בפתח תקוה בשנה האחרונה. "אמנם אין בעיר פרויקטים של מחיר למשתכן, אך קונים שרכשו נכסים חדשים בלחץ למכור את הנכסים הישנים שבבעלותם, והם לא מצליחים להגיע למחיר שאליו קיוו". למשרדנו מאגר בתים למכירה בפתח תקווה ביצוג בלעדי ומרביתם בתי יוקרה.

מאקו אוקטובר 2018

לקריאת הכתבה

mako catava

 

יוסי מימרן, הבעלים של משרד תיווך יוקרה אסטייט המתמחה בבתי יוקרה בסביון, הרצליה פיתוח, תיווך בעסקה... היתה עלייה של 18% במחירי הבתים היוקרתיים... עיקר הלקוחות שלי מצרפת, בלגיה, אנגליה, ארצות הברית וכמובן ישראליים גם מתחום ההייטק.

גלובס 31.7.2022

לקריאת הכתבה

globes

חיפוש

נכסים נבחרים

IMG 1567 1

וילה מפוארת קו שני לים - ארסוף

485J8364

אחוזה ברמות השבים

IMG 9341

אחוזת פאר במושב בשרון

quote


כאשר העבודה מגיעה עם תשוקה, אמונה ויושר ישנן תוצאות מהירות
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אין הזדמנות שנייה או שלישית לרושם ראשוני
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אנו אוהבים את העבודה שלנו. מאוד
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -

WhatsApp Icon